Wisemap Yönetim Danışmanlık

Wisemap Yönetim Danışmanlığı, yurtiçinde ve yurtdışında büyüme potansiyeli olan firmalara, uluslararası markalaşmanın temel basamaklarını oluşturan, kurumsal yönetim, stratejik planlama, aile anayasası, organizasyon tasarımı, profesyonel marka yönetimi ve marka stratejisi, uluslararası profesyonel pazarlama danışmanlığı vermek amacıyla kurulmuş bir Kurumsal Yönetim Danışmanlık firmasıdır.

Bu marka yolculuğunda, firmalarımızın ihtiyaçları doğrultusunda hazırladığımız, firma odaklı projelerle firmaların markalaşma potansiyelini arttırırken aynı zamanda bu projeleri uygulayan firmaların, markalaşma sürecine ilişkin giderlerine yönelik, İhracata Yönelik Devlet Destekleri ve Turquality Programı desteklerinden etkin bir şekilde yararlanmasına ilişkin çalışmalar yürütmekteyiz.

Danışmanlık kadromuz Boğaziçi, ODTÜ, İTÜ, Sabancı, KOÇ ve Bilkent Üniversitesi mezunlarından oluşmaktadır. Halka Arz, Fon Yönetimi ve Finansal Yönetim Danışmanlığı çalışmaları Londra merkez ofisten,  Uluslararası Markalaşma ve Turquality Programına hazırlık çalışmaları İstanbul ofisimizden yürütülmektedir.

Hizmetlerimiz

1-Kurumsal Yönetim Danışmanlığı

2-Stratejik Planlama ve Kurumsal Performans Yönetimi

3-Marka Danışmanlığı

4-Marka Stratejisi ve Konumlandırması

5-Organizasyonel Tasarım

6-Finansal Yönetim

7-İhracat Destekleri Danışmanlığı

8-Turquality Programına Hazırlık

9-Aile Anayasası

10-Hedef Pazar Analizi

11-Müşteri ve Pazar Stratejisi

12-Satış ve pazarlama yönetimi

13- Maliyet ve Karlılık Analizi

14-Dijital Dönüşüm

15-Halka Arz ve Fon Yönetimi

16-Şirket Birleşme ve Satış